Çocuklarda İdrar kaçırmaya Son

Sonbahar mevsiminin habercisi olarak bilinen kızılcık meyvesi, yaprağı ağacının kökü, gövdesi ve kabuğuyla tam bir şifa kaynağıdır.Kızılcık özellikle ishalin tedavisinde etkili rol oynar.Ancak genellikle yetişkinlere  verilmesi tavsiye edilir.ayrıca ateşi de düşüren kızılcık, yatıştırıcı ve dinlendirici bir özelliğe sahiptir.Yine bünyesinde barındırdığı çok sayıdaki vitaminle besleyici özelliği olan kızılcığın iştah açıcı bir etkisi vardır

çocuklarda Gece İdrar Kaçırmaya Son

Gece idrar kaçırma sorunu olan çocuklara kızılcık yapraklarından bir ilaç hazırlayabilirsiniz.30 gr kızılcık yaprağını 1 lt su ile kaynatıp, 1/3 kadarını buharlaşıncaya kadar ateşte tutun .Süzgeçten geçirip,soğuyunca cam bir şişeye doldurn.Geceleri yatmadan önce çocuğunuza bu çaydan bir fiincan içirin.

Çocuklarda İdrar kaçırmaya Son yazısına ait etiketler : , ,
Çocuklarda İdrar kaçırmaya Son yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Çocuklarda İdrar kaçırmaya Son İlk Yorumu Sen Yap Yazar:

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.