T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ?

T1 Nano Tech isimli ürünü henüz inceleme şansım olmadı ancak telefon açarak öğrendiğim bilgileri size aktarmak istiyorum. Ama ondan önce bu T1 Nano Tech nedir ? onu açıklayalım. Nano yakıt katkısı olarak geçen T1 Nano Tech büyük iddialar ile Türkiye piyasasına giriyor. Bir çok haber sitesinde reklam vermeye başlayan bu firma ürününe çok güveniyor. %25 yakut tasarruhu iddia eden yetkililer ile yaptığım telefon görüşmesinde eğer verim vermezse ürünü geri iade edebileceğinizi söylüyor. Araca zarar verirse karşılar mı sorusuna da tam olarak yanıt vermeseler de cihan motor, hyundai vb. firmaların bunu deneyip onayladığını ve şimdiye kadar böyle bir problem ile karşılaşmadıklarını söylüyor. Valla ben onların yalancısıyım ama bu ürünü kullanan varsa yorum bırakırsa herkesi aydınlatmış olur. 

Bende denemek amaçlı sipariş vereceğim eğer sorun yaşamazsam sizlere bildiririm. Sorduğum diğer soru bunu scotter motorlarda kullanmanın sakıncası var mı diye sorduğumda tüm motorlarda rahatlıkla kullanabileceğinizi bildiriyor. Ürünü alıp denemek isteyenler  http://www.t1nano.com adresinden sipariş verebilirmiş. Bakalım sonuçları olumlu olacak mı ?

Kaynak : T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ?

T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ? yazısına ait etiketler : , ,
T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
T1 Nano Tech Yorum Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Mu ? İlk Yorumu Sen Yap Yazar:

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.